Vánoční cukroví - Ovocné kuličky

Práškový cukr, citrónovou šťávu , zavařeninu dle vlastního výběru a rum utřeme, přidáme mleté lískové oříšky a vypracujeme z této směsi těsto. Tvoříme kuličky, kterénamáčíme v čokoládové polevě a necháme na chladném místě ztuhnout.

Potřebné ingredience

  • 130 gramů lískových oříšků
  • 250 gramů práškového cukru
  • 100 gramů rybízové, jahodové nebo meruňkové zavařeniny
  • 1 citrón
  • 1 lžíci rumu
  • čokoládovou polevu

Průběh přípravy

Práškový cukr, citrónovou šťávu , zavařeninu dle vlastního výběru a rum utřeme, přidáme mleté lískové oříšky a vypracujeme z této směsi těsto. Tvoříme kuličky, které namáčíme v čokoládové polevě a necháme na chladném místě ztuhnout.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5381 (vitejdoma.cz/kucharka#9189)


Přidat komentář