Americká limonáda - recept na limonádu

Americká limonáda – postup přípravy. Ingredience k přípravě americké limonády. Americká limonáda patří do kategorie chutných osvěžujících nápojů, které oceníte nejenom v létě.

Ingredience k přípravě americké limonády

  • 100 mililitrů pomerančového džusu
  • 1 lžíci kompotovaného nebo čerstvého ovoce
  • 50 mililitrů ovocného sirupu (jahodového, malinového, lesní směsi)
  • perlivou neochucenou minerální vodu

Americká limonáda – postup přípravy

Do vysoké sklenice vložíme 1 lžíci čerstvého nebo kompotovaného ovoce a zalijeme ji jahodovým, malinovým nebo jiným ovocným sirupem. Na něj opatrně nalijeme pomerančový džus a nakonec opatrně nalijeme perlivou minerální vodu. Jednotlivé vrstvy by měly zůstat nepromíchané. Americkou limonádu podáváme vychlazenou a ozdobenou brčkem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5356 (vitejdoma.cz/kucharka#9075)


Přidat komentář