Výborný pomocník - ocet

Pokud přilijete při každém praní k pracímu prášku trochu octa, nemusíte se bát, že se vám obarví prádlo. U tohoto všestranného pomocníka je známo, žeoživuje barvy oblečení. Ocet také čistí vodní kámen ve vaší pračce.

Konec se skvrnami

Ocet je všestranný pomocník v naší domácnosti. S pomocí octa odstraníte skvrny z umělé hmoty, emailových nátěrů, pozlacených kovů, chromovaných částí nábytku a také dokonce z kuchyňských sporáků, obkládaček, oken, skla a umyvadlel. Čistí skvrny od bláta, klihu, krve, mléka, mořidel, ořechů a rzí.

Usazený vodní kámen

Usazený vodní kámen na spirálách rychlovarných konvic, nebo překapávačích kávy odstraníte snadno a rychle s pomocí octu. Roztok octa a vody v poměru 50:50 nalijte do rychlovarné konvice tak, aby byla spirála celá zakrytá vodou, nechte projít varem a vyčkejte až voda v konvici vychladne. Vypláchněte dle potřeby, až do odstranění zápachu octa.

Konec proti pachům v ledničce

Ocet odstraňuje pach z chladniček, nádobí a také i z příborů. I s pachem z obuvi si ocet lehce poradí.

Věci jako nové pomocí octu

Ocet oživuje odřený kožený nábytek, barvy koberců. Také velmi efektivně leští lakované podlahy a dřevěný nábytek.

Prací prášek a ocet = nové prádlo

Pokud přilijete při každém praní k pracímu prášku trochu octa, nemusíte se bát, že se vám obarví prádlo. U tohoto všestranného pomocníka je známo, že oživuje barvy oblečení. Ocet také čistí vodní kámen ve vaší pračce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5279 (vitejdoma.cz/kucharka#8741)


Přidat komentář